MEBLARSTWO

Targi Warsaw Home&Contract 2023

Targi Warsaw Home&Contract 2023 – czyli trendy, nowości, spotkania biznesowe i wydarzenia towarzyszące
Moc wystawców i odwiedzających
Polska licząca się w Europie!

Targi Warsaw Home&Contract 2023 - czyli trendy, nowości, spotkania biznesowe i wydarzenia towarzyszące

W dniach 7-10 listopada 2023 r. w Nadarzynie pod Warszawą odbyły się targi Warsaw Home & Contract. To największe wydarzenie branży wyposażenia wnętrz w Polsce, które każdego roku przyciąga tysiące odwiedzających. Zważywszy na zróżnicowanie pod względem specyfikacji produktów, wystawcy zostali podzieleni na grupy tematyczne. Jakie dokładnie?

Targi Home Kitchen – to wydarzenie, które cieszyło się największym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Producenci mebli i akcesoriów kuchennych zaprezentowali najnowsze trendy w wyposażeniu tych dwóch najważniejszych pomieszczeń w domu.

Targi Bathroom – skoncentrowane na wyposażeniu łazienek. Na targach można było zobaczyć najnowsze meble łazienkowe, armaturę, ceramikę sanitarną, a także dodatki i dekoracje. Właściciele firm z dbałością podchodzą do tematu nowoczesnego designu przy zachowaniu funkcjonalności. W tej dziedzinie jest to nie lada sztuka.

Targi Bedroom – poświęcono wyposażeniu sypialni. Podczas wydarzenia można było zobaczyć najnowsze łóżka, szafy, komody, a także pościel, koce i zasłony.

Targi Light – to wydarzenie, które skupiało się na oświetleniu. Na ekspozycjach podziwiać można było najnowsze trendy w oświetleniu wnętrz, a także rozwiązania do oświetlenia zewnętrznego.

Targi Furniture – to wydarzenie zrzeszające największych producentów branży meblowej, zarówno tapicerowanych, jak i bez obicia;

Targi Build – to międzynarodowe targi architektury i materiałów wykończeniowych;

Targi Textile – czyli międzynarodowe Targi Tkanin i Wzornictwa, a więc zrzeszenie dystrybutorów i producentów materiałów oraz tkanin zdobionych różnymi technikami.

Moc wystawców i odwiedzających

W tym roku targi odwiedziło ponad 53 tys. osób, w tym projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów, a także klientów indywidualnych. Na powierzchni ponad 60 000 m² zaprezentowało się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Targi Warsaw Home & Contract to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych i pozyskania nowych klientów.Oprócz targów Warsaw Home, w tym samym miejscu odbyły się również wydarzenia towarzyszące, które skupiały się na konkretnych obszarach wyposażenia wnętrz. Wśród wydarzeń towarzyszących znalazły się:

  • konferencja „Wnętrza przyszłości”, podczas której eksperci z branży wyposażenia wnętrz dyskutowali o najnowszych trendach i wyzwaniach stojących przed branżą. Konferencja była okazją do dyskusji o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz. Eksperci z branży podzielili się swoimi opiniami na temat ważnych współczesnych zagadnień i problemów. Przykładem tego może być problem wpływu pandemii na aranżację wnętrz, a także rozwój technologii i jej wpływ na design. Dyskutowano również o trendach w zakresie materiałów i kolorów;
  • forum „Design & Biznes”, podczas którego projektanci i architekci mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy z biznesem. Uczestnicy forum mogli dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy między tymi dwoma środowiskami, a także o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą taka współpraca.

Polska licząca się w Europie!

Wszystkie wydarzenia towarzyszące targom Warsaw Home & Contract cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Stanowiły one doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami z branży wyposażenia wnętrz. Targi Warsaw Home 2023 to wydarzenie, które potwierdziło pozycję Polski jako jednego z liderów branży wyposażenia wnętrz w Europie. Targi przyciągnęły szerokie grono odwiedzających, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami, nowościami i możliwościami współpracy biznesowej. Podczas wydarzenia odwiedziliśmy następujące ekspozycje:

  • Firma Prajo – (z siedz. oraz powierzchnią magazynową w Jankach k. Warszawy, woj. mazowieckie), to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją i dystrybucją akcesoriów kuchennych:
  • Firma Meritum Barański (z siedz. w Jankach k. Warszawy, woj. mazowieckie) jest cenionym dystrybutorem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *