Zdrowie i uroda

Targi Optyka 2023

Targi Optyka 2023 na MTP – spotkaniem profesjonalistów
Konferencje i wydarzenia towarzyszące
Inne wydarzenia towarzyszące targom

Targi Optyka 2023 na MTP - spotkaniem profesjonalistów

Targi Optyczne OPTYKA, organizowane od 2008 roku przez Grupę MTP i Krajową Rzemieślniczą Izbę Optyczną, są największym wydarzeniem biznesowym w tej części Europy. Skupiają one przedstawicieli całej branży optycznej. Co dwa lata w Poznaniu profesjonaliści spotykają się, by poznać najnowsze produkty, trendy i rozwiązania oraz zawrzec cenne kontakty i kontrakty. W tym roku w dniach 20-22 października , na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotkali się ortopedyści, okuliści, optycy, a także producenci i dystrybutorzy różnych marek oprawek okularowych i wielu innych gadżetów z branży. W targach wzięło udział blisko 250 wystawców z 20 krajów. Prezentowali oni szeroki asortyment produktów i usług optycznych, w tym:

 • okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne;
 • soczewki kontaktowe;
 • sprzęt optyczny, taki jak mikroskopy, lunety, lornetki;
 • akcesoria optyczne, takie jak etui, ściereczki do czyszczenia.

Konferencje i wydarzenia towarzyszące

Podczas targów odbyły się również konferencje i wydarzenia towarzyszące, skierowane do branży optycznej. Były to m.in.:

 • Konferencja Optyczna 2023, podczas której poruszano tematy związane z najnowszymi trendami w branży optycznej;
 • Szkolenie z zakresu technik sprzedaży w branży optycznej;
 • Przegląd Trendów Optycznych 2023.

Konferencja Optyczna 2023 – tu warto się zatrzymać 🙂

Konferencja Optyczna 2023 zgromadziła ponad 500 uczestników z całej Polski. Podczas konferencji poruszano wiele ważnych tematów związanych z branżą optyczną, takich jak:

 • najnowsze trendy w dziedzinie optyki;
 • nowe technologie w produkcji okularów i soczewek kontaktowych;
 • marketing i sprzedaż w branży optycznej.

Inne wydarzenia towarzyszące targom

Targi Optyka 2023 obfitowały w różne wydarzenia. Poświęćmy im nieco uwagi.

Szkolenie z zakresu technik sprzedaży w branży optycznej

Szkolenie z zakresu technik sprzedaży w branży optycznej zostało przygotowane z myślą o optykach i sprzedawcach okularów. Podczas szkolenia uczestnicy poznali nowoczesne techniki sprzedaży, które pomogą im w skutecznym pozyskiwaniu klientów.

Przegląd Trendów Optycznych 2023

Przegląd Trendów Optycznych 2023 to wydarzenie, podczas którego zaprezentowano najnowsze trendy w branży optycznej. Podczas przeglądu można było zobaczyć najnowsze kolekcje okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dowiedzieć się też można było o najnowszych technologiach w produkcji okularów i soczewek kontaktowych.

Targi Optyka 2023 były udanym wydarzeniem, które pokazało, że branża optyczna w Polsce jest w dobrej kondycji i ma duże perspektywy rozwoju. Podczas wydarzenia, odwiedziliśmy następujące ekspozycje firm:

 • Optopol Technology (siedz. w Zawierciu, woj. śląskie), która zaopatruje branżę okulistyczną i optyczną w najbardziej innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania:
 • Safilo Polska (siedz. w Warszawie w woj. mazowieckie) – specjalizująca się w dystrybucji opraw okularowych najbardziej znanych marek na świecie. W ofercie firmy znajdziemy takie marki jak BOSS, Carrera czy Tommy Hilfiger.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *