NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Targi Greenpower, Expower, H2 Poland 2024

Targi Greenpower, Expower, H2 Poland 2024 – zielona energia w Poznaniu
Greenpower – targi dla branży OZE
Expower – energetyka konwencjonalna i przemysłowa
H2 Poland – wodór jako przyszłość energetyki
Prelekcje i konferencje

Targi Greenpower, Expower, H2 Poland 2024 - zielona energia w Poznaniu

W dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Poznaniu odbyły się trzy ważne wydarzenia dla branży energetycznej: Targi Greenpower, Expower, H2 Poland 2024. Targi te zgromadziły licznych wystawców i zwiedzających z Polski i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie energetyki odnawialnej, konwencjonalnej i wodorowej.

Greenpower - targi dla branży OZE

Targi Greenpower skupiły się na prezentacji rozwiązań z zakresu energetyki odnawialnej. Wystawcy prezentowali m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, biogazownie, turbiny wiatrowe i technologie magazynowania energii. Odbyły się również liczne konferencje i prelekcje, podczas których eksperci omawiali wyzwania i perspektywy rozwoju OZE w Polsce i na świecie.

Expower - energetyka konwencjonalna i przemysłowa

Targi Expower skierowane były do przedstawicieli branży energetyki konwencjonalnej i przemysłowej. Wystawcy prezentowali m.in. technologie wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej, rozwiązania z zakresu automatyki i sterowania, a także systemy dystrybucji i dystrybucji energii. Podczas targów odbyły się również konferencje i seminaria poświęcone aktualnym wyzwaniom i trendom w energetyce konwencjonalnej i przemysłowej.

H2 Poland - wodór jako przyszłość energetyki

Targi H2 Poland poświęcone były technologiom wodorowym i ich zastosowaniom w energetyce. Wystawcy prezentowali m.in. technologie produkcji, magazynowania i dystrybucji wodoru, a także rozwiązania z zakresu zastosowań wodoru w transporcie, przemyśle i budownictwie. Podczas targów odbyły się również konferencje i prelekcje, podczas których eksperci omawiali potencjał wodoru jako paliwa przyszłości.

Prelekcje i konferencje

Podczas targów Greenpower, Expower i H2 Poland odbyło się wiele ciekawych prelekcji i konferencji. Poruszano m.in. takie tematy jak:

  • Wyzwania i perspektywy rozwoju energetyki odnawialnej w Polsce;
  • Nowe technologie w energetyce konwencjonalnej i przemysłowej;
  • Wodór jako paliwo przyszłości – potencjał i wyzwania;
  • Efektywność energetyczna w budownictwie;
  • Inteligentne sieci elektroenergetyczne;
  • Elektromobilność.

Targi Greenpower, Expower i H2 Poland były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami w dziedzinie energetyki. Wydarzenia te zgromadziły licznych ekspertów i przedstawicieli branży, co stwarzało idealne warunki do wymiany wiedzy i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Podczas tego wydarzenia odwiedziliśmy następujące ekspozycje firm:

  • Elektrum (siedz. w Łodzi, woj. łódzkie), zajmująca się optymalizacją kosztów energii elektrycznej i gazu. Firma oferuje kompleksowe usługi oraz doradztwa energetycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *