ARCHITEKTURABUDOWNICTWOPRZEMYSŁ BUDOWLANY

Targi Dach Forum Kielce 2024

Targi Dach Forum Kielce 2024 – dachowe trendy na wyciągnięcie ręki
Prezentacja innowacji i rozwiązań przyszłości
Kongres Dach Forum – ekspercka wiedza dla fachowców

Targi Dach Forum Kielce 2024 - dachowe trendy na wyciągnięcie ręki

Targi Kielce po raz kolejny stały się centrum branży dekarskiej. Skupiły one czołowych producentów, dystrybutorów i fachowców podczas 3. edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Dach Forum Kielce 2024 odbyły się w dniach 12-13 stycznia 2024 roku. Cieszyły się sporym zainteresowaniem. Zgromadziły blisko 150 wystawców z ośmiu krajów świata, prezentujących najnowsze trendy i technologie w dziedzinie pokryć dachowych.

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą produktów i usług. Ekspozycje obejmowały m.in. blachodachówki, dachówki ceramiczne, papy termozgrzewalne, systemy rynnowe, okna dachowe, a także narzędzia i akcesoria dekarskie. Swoje produkty i rozwiązania zaprezentowały liczne firmy. Pojawili się czołowi gracze na rynku polskim i międzynarodowym,

Prezentacja innowacji i rozwiązań przyszłości

Dach Forum to nie tylko bogata oferta wystawców, ale również doskonała platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Podczas licznych prelekcji, warsztatów i pokazów praktycznych, eksperci branży dzielili się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów i technologii w dziedzinie pokryć dachowych. Uczestnicy mogli m.in. dowiedzieć się więcej o montażu dachów skośnych i płaskich. Prelegenci poświęcili uwagę tak ważnym zagadnieniom jak: energooszczędne rozwiązania dachowe systemy fotowoltaiczne, bezpieczeństwie na dachu, a także o trendy w architekturze dachowej.

Kongres Dach Forum - ekspercka wiedza dla fachowców

Ważnym elementem targów był Kongres Dach Forum, dedykowany dekarzom, blacharzom, cieślom i innym fachowcom branży. Podczas dwudniowego cyklu prelekcji i paneli dyskusyjnych, eksperci poruszali kluczowe zagadnienia związane z pracą na dachu, m.in. zmiany w prawie budowlanym, techniki montażu różnych typów pokryć dachowych. Również bezpieczeństwo pracy, kalkulacja kosztów i wycena robót dekarskich nie zostały pominięte.

Miniona edycja Dach Forum okazała się sukcesem, frekwencyjnie przebijając poprzednie edycje. Targi stały się miejscem owocnych spotkań biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń, a także prezentacji najnowszych trendów i technologii w dziedzinie pokryć dachowych. Bogata oferta wystawców, merytoryczne prelekcje i warsztaty praktyczne, a także sprzyjająca atmosfera targów, stworzyły idealne warunki do rozwoju i budowania relacji w branży dekarskiej.

Podczas targów odwiedziliśmy następujące ekspozycje firm:

  • ŚLĄSKIE KRUSZYWA NATURALNE Sp. z o.o. (siedz. w Krapkowiacach, woj. opolskie), generalny przedstawiciel w Polsce niemieckiej firmy BORNIT, producent produktów hydroizolacyjnych;
  • WERNER JANIKOWO Sp z o.o. (siedz. w Kęszycy Leśnej, woj. lubuskie), polski producent wysokiej jakości modyfikowanych i oksydowanych pap zgrzewalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *