MOTORYZACJA

Targi Automotive Parts Expo 2023

Targi Automotive Parts Expo 2023 – innowacje i trendy w branży motoryzacyjnej
Najnowsze trendy branży motoryzacyjnej
Spotkania biznesowe

Targi Automotive Parts Expo 2023 - innowacje i trendy w branży motoryzacyjnej

W dniach 12-14 października w Nadarzynie k. Warszawy odbyły się targi Automotive Parts Expo 2023, największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie branżowe poświęcone branży motoryzacyjnej. W tym roku targi odwiedziło ponad 7 tysięcy branżowych odwiedzających z Polski i zagranicy. Mogli oni zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami z zakresu motoryzacji. Targi Automotive Parts Expo to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi innowacjami w branży motoryzacyjnej. W tym roku na targach można było zobaczyć m.in.:

  • nowe technologie produkcji części samochodowych, takie jak druk 3D i obróbka laserowa;
  • materiały kompozytowe i inne innowacyjne materiały wykorzystywane w produkcji samochodów;
  • systemy autonomicznej jazdy i inne rozwiązania z zakresu elektromobilności i mobilności przyszłości.

Najnowsze trendy branży motoryzacyjnej

Targi Automotive Parts Expo to również doskonałe miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży motoryzacyjnej. W tym roku na targach można było zauważyć następujące trendy:

  • rosnący udział elektromobilności i mobilności przyszłości;
  • rozwój pojazdów autonomicznych;
  • znaczenie digitalizacji i cyfryzacji w branży motoryzacyjnej.

Spotkania biznesowe

Targi Automotive Parts Expo to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami, ale również do nawiązania kontaktów biznesowych. Too wydarzenie, które stanowi doskonałe źródło informacji o najnowszych trendach w branży motoryzacyjnej. W tej edycji w podwarszawskim Nadarzynie, można było odwiedzić blisko 30 branżowych ekspozycji. Nasz zespół odwiedził ekspozycję firmy PTAK AUTO (siedz. w Gdańsku, woj pomorskie), posiadająca ponad 15 lat doświadczenia w imporcie i dystrybucji hurtowej. Na ekspozycji zaprezentowano szeroką gamę produktów olejowych marki MOPAR. Są to oleje specjalnie dedykowane amerykańskim markom samochodów takim jak Chrysler, Jeep, Dodge i Ram:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *