Zdrowie i uroda

Targi Look&beautyVision 2023

Targi Look&beautyVision 2023 dedykowane tym, którym zależy na pięknie
Wykłady i szkolenia
Złote Medale MTP

Targi Look&beautyVision 2023 dedykowane tym, którym zależy na pięknie

Tegoroczna edycja targów LOOK & beautyVISION miała miejsce w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku. Organizatorzy, wystawcy oraz partnerzy wydarzeń, które wtórowały temu mieli nadzieję, że termin ten umożliwi utworzenia eventu o wyjątkowym znaczeniu. Targi te były dobrą okazją do zapoznania się z rynkiem fryzjersko-kosmetycznym. Mieliśmy również okazję do poznania nowości produktowych oraz nowych trendów w dziedzinie fryzjerstwa i kosmetologii. Targi pozwoliły podnieść kwalifikacje zawodowe oraz zwiększyć świadomość w zakresie w/w dziedzin.

Wykłady i szkolenia

Organizatorzy targów byli pewni, że w trakcie tejże edycji uda się w nawiązać bezpośrednie kontakty oraz korzystać z bogatej oferty wystawców. Mogliśmy również dopingować uczestników, biorących udział w różnych konkursach z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Targi dały też możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach i wykładach, a także zobaczenia show najlepszych fryzjerów. Dopełnieniem tegorocznej edycji były pokazy barberskie, a także możliwość skorzystania z fachowej porady w zakresie stylizacji fryzur oraz makijażu. Ponadto odbyły się otwarte wykłady z zakresu kosmetologii i nauk pokrewnych.

W tejże edycji Targów LOOK miały miejsce cenione i prestiżowe wydarzenia. Na scenie w klimatycznej Alei Lipowej mistrzowie popularnych marek prezentowali modę na najbliższy sezon. Na Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR zgłosiły się dziesiątki uczestników w różnych kategoriach. Dawał on szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej fantazji. Istotnym wydarzeniem dla stylistów fryzur okazały się również Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów. Podczas nich uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski, rywalizując w kilku konkurencjach fryzjerskich. Wyjątkową atrakcją była także strefa barberska. Na scenie pojawiali się cenieni w tym zakresie goście. Pozwolili oni odkryć krok po kroku tajemnice fryzjerstwa męskiego.

Każde wydarzenie było prowadzone przez wartościowych ekspertów, znakomicie łączących praktyczną wiedzę z teorią. Ambasadorzy znanych marek prezentowali fryzury, które już wkrótce będą hitem, natomiast wizażyści pokazali, jak wykonać zjawiskowe makijaże. Stylistki paznokci podczas prezentacji udowodniły, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła. Podolodzy wyjaśnili, jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp.

Złote Medale MTP

W trakcie targów LOOK organizatorzy przyznali także Złote Medale MTP właścicielom i producentom produktów takich jak: EXPERT LASHES (szampon w piance do mycia twarzy i rzęs – Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona; linii BABILON (zabiegi Babilon Inteligent i Babilon Laminex – M&W); SHEis BEAUTY INTERNATIONAL; SRL SHEis (Beauty Hair PRO Polska) oraz SQT Biomicroneedling (zestaw rewitalizujący SQT – BEAUTY SQT Biomicroneedling Polska), Hunan Sunshine Biotech Co. Serdecznie gratulujemy!

Podczas targów odwiedziliśmy dwie ekspozycje. z których prezentujemy następujące videorelacje wraz z wywiadami:

  • SIOSTRY W BUTELCE – producentki perfum (Pabianice, woj. łódzkie);
  • ABM HAIR ACADEMY – akademia szkoleniowa dla fryzjerów (Poznań, woj. wielkopolskie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *