NOWOCZESNE TECHNOLOGIEPOLECANE

Opaska do monitoringu zdrowia zwierząt

Nowa opaska do monitoringu zdrowia zwierząt domowych
Monitorowanie zdrowia
Cena i dostępność

Nowa opaska do monitoringu zdrowia zwierząt domowych

Firma Invoxia zaprezentowała na targach CES 2024 nową opaskę do monitoringu zdrowia zwierząt domowych. Urządzenie, które przypomina swoim wyglądem smartband, ma za zadanie monitorować pracę serca, częstotliwość oddechu oraz typowe zachowanie zwierzaka. Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji opaska jest w stanie wykryć wszelkie odstępstwa od normy, w tym migotanie przedsionków. Zgromadzone dane przesyłane są następnie do aplikacji, gdzie właściciel może znaleźć raporty zawierające szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia pupila.

Monitorowanie zdrowia

Opaska Minitailz Smart Pet Tracker jest w stanie monitorować następujące parametry zdrowia zwierzaka:

  • pracę serca, ponieważ opaska wykorzystuje technologię EKG do pomiaru rytmu serca zwierzaka, zatem właściciel może w każdej chwili sprawdzić, czy jego pupil ma prawidłowy rytm serca;
  • częstotliwość oddechu, opaska wykorzystuje czujnik ruchu do pomiaru częstotliwości oddechów zwierzaka, przez co możemy wyłapać wszelkie nieprawidłowości w oddychaniu zwierzaka, które mogą świadczyć o chorobie;
  • zachowanie pupila, urządzenie wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do analizy zachowania zwierzaka, dzięki czemu właściciel może wyłapać wszelkie nietypowe zachowania, które mogą świadczyć o chorobie lub problemie behawioralnym.

Oprócz monitorowania zdrowia, opaska Minitailz Smart Pet Tracker posiada również wbudowany GPS. Dzięki temu właściciel może w każdej chwili sprawdzić aktualną lokalizację swojego zwierzaka. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku ucieczki psa lub kota.

Cena i dostępnośći

Opaska Minitailz Smart Pet Tracker jest już dostępna w sprzedaży w wersji przeznaczonej dla psów. Wersja dla kotów pojawi się na rynku w marcu 2024 roku. Oba modele kosztują 99 dolarów, czyli około 394 zł. Aby korzystać z urządzenia, konieczne jest wykupienie rocznego abonamentu w wysokości 129,95 dolarów (ok. 517 zł).

Opaska Minitailz Smart Pet Tracker może być niezwykle przydatna dla właścicieli zwierząt domowych. Dzięki niej można:

  • wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne, co może pomóc w szybkim i skutecznym ich leczeniu;
  • monitorować zachowanie zwierzaka i wyłapać wszelkie nieprawidłowości, które mogą świadczyć o chorobie lub problemie behawioralnym;
  • znaleźć uciekającego zwierzaka.

Opaska Minitailz Smart Pet Tracker to nowe, innowacyjne urządzenie, które może znacząco ułatwić właścicielom dbanie o zdrowie swoich zwierząt domowych. Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji opaska jest w stanie wykryć potencjalne problemy zdrowotne na wczesnym etapie, co może pomóc w szybkim i skutecznym ich leczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *